Fitline a Beauty
Rezervace
Fitline® Selfness Institut
chcete-li být in - FITLINE® ví co s tím ...
hubnutí, zdravá záda, funkční trénink, tělové kúry, proměny, baby services
Domovská stránka > O nás > Zprávy z tisku > PULS srpen 2004 - úspěch měsíce

PULS srpen 2004 - úspěch měsíce

PULS srpen 2004 - úspěch měsíce
PULS - Tvář měsíce

LENKO, UBER TEMPO!

radí přátelé ekoložce, cvičitelce a podnikatelce Lence Jebouskové
Lenko uber tempo
Argument,že někdo nestihá cvičit kvůli práci, neberu," tvrdí LENKA JEBOUSKOVÁ, provozovatelka dvou fitcenter v Hradci Králové, osobní trenérka a lektorka kurzu STOB (Stop obezitě). Kromě toho chodí na běžných osm hodin do zaměstnání. "Všechny své ostatní aktivity beru jako koníčky," říká a na tomto faktu nehodlá zatím nic měnit. "Možná proto, aby se nezměnil můj vztah k lidem, kteří mé kurzy navštěvují.

Zatím si pamatuji každého, kdo k nám zavítal." Což je úctyhodný výkon, protože do obou studií Fitline přicházejí desítky nových klientek. Sama Lenka Jebousková ovšem slovo "klient" odmítá: "Postupně se z nich stávají kamarádky."


ODPICH A JÍZDA

Všechno začalo na vysoké škole. "Studovala jsem katedru ochrany životního prostředí v Pardubicích. Přitom jsem začala cvičit pro spolužačky a ani nevím, jak se stalo, že přede mnou najednou stálo čtyřicet žen."
Lenčiným snem bylo dovést proměnu človeka k lepšímu až do konce, tedy k celkové změně image. Proto je ve fitku také centrum krásy. "Když se chce někdo změnit, musí to chtít kvůli sobě samému, jinak neuspěje."


DNY JSOU KRÁTKÉ

Lenčin program je natolik nabitý, až se mírně zdráhá odpovědět na otázku, v kolik hodin chodívá domů. "Cvičení končívá kolem deváté, ale mnohdy se s lidmi zdržím, nebo mě čeká nějaké papírování. Stane se, že přijdu až v jedenáct." Ani tak ovšem netrpí pocitem, že by vlastní rodinu šidila. "Mám pětiletou dcerku," hlásí s pýchou. "Je to moc šikovná holčička. Samozřejmě uznávám, že s ní netrávím tolik času, jako ostatní maminky se svými dětmi, ale když jsme spolu, jsou naše chvilky něčím absolutně nádheným.

" Rady přátel typu: "Lenko uber tempo!" si vůbec nepřipouští. "Udělala bych to, jen kdybych cítila, že mě můj koníček vyčerpává. Jenže je to naopak - ti lidé mě užasným způsobem dobíjejí energii. Na nervy mi leze jedině: když někdo hledá na sobě kazy tam, kde nejsou. Všechny ženy jsou přece krásné, i ty s nadváhou. Ale kdyby se chtěly ještě vylepšit, jsem tu pro ně."


LENČINO MOTTO:

"Poslouchejte sami sebe.Pokud se necítíte dobře, začněte s tím něco dělat hned. Ne až od pondělka, od prvního v měsíci nebo až od Nového roku! Budete-li o své tělo dobře pečovat, vydrží vám celý život."
Navštivte také
Fitline-elipsa
Partneři
Čro
© 2011  |  Fitline® & Beauty centrum  |  Outdoor Komplex ELIPSA, Libčany 28, 3. patro  |  +420 604 898 254  |   fitline@seznam.cz