Fitline a Beauty
Rezervace
Fitline® Selfness Institut
chcete-li být in - FITLINE® ví co s tím ...
hubnutí, zdravá záda, funkční trénink, tělové kúry, proměny, baby services
Domovská stránka > O nás > Doplněk profilu

Doplněk profilu

Moje další aktivity:
protagonistka zdravého životního stylu
autorka vzdělávacích programů výživy a výchovy ke zdraví
zakladatelka Dnů zdraví pro Královéhradecko
lektorka trenérů fitness pro Flowin Slimming, Flowin Kids
metodička nových trendů v pohybových aktivitách a přístupů ke zdraví
zakladatelka GPS Hiking®
cyklus Elixír – seriál o výživě a pohybu, radioporadna, pořady v Českém Rozhlase Hradec Králové od roku 2004
 
Moje koníčky:
Moje působení v oblasti zdravého životního stylu a cvičení je mi koníčkem, který mi přináší radost do života, prostřednictvím úspěchů i výsledků všech mých svěřenců. Fajn je i pocit, že člověk dokáže ovládnout sám sebe.
Třeba, když se mi zrovna nechce cvičit... cvičím, protože pocit vyčerpání je nakonec úžasně dobíjející! Třeba, když mám chuť porušit  své zásady v jídelníčku... dám si to s chutí a bez výčitek, protože sníst něco, co běžně nebo denně nejíte, je úplně normální! Třeba, když mi někdo něco vezme - nebo o něco přijdu... jsem stále pozitivní, protože vím, že funguje princip rovnováhy – pokud něco ztratím poté něco jiného najdu a pokud něco chci získat, musím se i něčeho vzdát!
 
Moje aktivity propojující zdraví, zdravý životní styl a ekologii jsou mým koníčkem, protože mě baví. No a logicky čím víc mě baví, tím líp a víc je dělám, čím líp a víc je dělám, tím víc mě baví.
 
Moje vášeň:
Moje děti jsou mojí vášní , ostatně jako pro každou milující matku…
Moje práce je mojí vášní , která mi přináší do života řadu obohacujících momentů, protože je to práce s lidmi. Papíry jsou papíry, chyba nikoho nebolí a když s nimi děláte, tak nemáte žádnou pozitivní zpětnou vazbu. Proto jsem velmi ráda, že mohu přímo působit na zdraví dětí i dospělých a radovat se s nimi z jejich výsledků. Kromě toho, je to úžasná výzva, neboť úspěch každého klienta je úspěchem vlastním. 
Říká se, že čím je člověk starší, tím více je v jeho moci dělat to, co chce. Mě konkrétně ubíjí rutina a stereotyp, nenechám se svázat, ráda dělám věci svobodně a „jinak“ - proto dělám to, co dělám a proto může být moje práce i mojí vášní.
 
Moje sny a cíle:
Většina lidí sní o lásce a štěstí – to já ale nevnímám jako cíle, spíš je to pro mne cesta, kterou se snažím jít.
Tak jako každý mám i já svá splněná přání, ale větší motivaci mi dávají právě ta nesplněná přání, sny a cíle – protože pak je za čím jít a je v co doufat. Tedy co chci?:
  • Naučit se každý den něčemu novému – třeba mluvit s delfíny, a když ne, tak třeba něco jiného J.
  • Naučit se poslouchat sama sebe – s ostatními mám vyrovnané účty, ale hodně dlužím sama sobě.
  • Naučit se vyšší princip absolutní relaxace, tedy prožívat chvíle volna s bezstarostností vlastní jen malým dětem nebo bláznům.
Ostatní reálné cíle si totiž průběžně plním J
 
Moje vize nebo idea:
Jde mi o přímou aplikaci poznatků z výživy, tělovýchovy, psychologie a ekologie do života lidí, neboť tyto oblasti mají přímý vliv na zdravotní stav. Mojí ideou je „guidance pro zdraví“, tj.definovat jasná doporučení z uvedených oborů pro zdravý životní styl dětí a dospělých. Samozřejmě odborně podložených a praxí ověřených zásad, majících pozitivní zdravotní dopad.
Největší mojí vizí je změnit svět (konkrétně myšlení a hodnoty lidí), protože to není jednoduché, a kdyby bylo, tak by to dělal každý, což by mě pak nebavilo. S tím souvisí všechny mé činnosti, do kterých se pouštím a které se týkají zdravého životního stylu a zdraví lidí.
Byl-li by každý lhostejný, ztratí naše děti naději na lepší budoucnost a proto mým vyšším cílem je NEBÝT NIKDY LHOSTEJNÁ TOMU, CO SE DĚJE KOLEM.
 
Moje oblíbené motto:
Chtěl bych neznamená nic, chci – tvoří divy.“
„Zdravý má tisíc přání – nemocný jen jedno.“
 
Závěrem můj vzkaz pro klienty a rodiče dětí:
“Životní styl, který si děti vyberou nyní, jim zůstane na celý život – a to je důvod k tomu, jim ten správný směr ukázat.”
„Spirálu zlepšování roztáčí i malá změna, žádný problém není tak malý, aby si nezasloužil vyřešit"
Navštivte také
Fitline-elipsa
Partneři
Čro
© 2011  |  Fitline® & Beauty centrum  |  Outdoor Komplex ELIPSA, Libčany 28, 3. patro  |  +420 604 898 254  |   fitline@seznam.cz