Fitline a Beauty
Rezervace
Fitline® Selfness Institut
chcete-li být in - FITLINE® ví co s tím ...
hubnutí, zdravá záda, funkční trénink, tělové kúry, proměny, baby services
Domovská stránka > Self-REHAB modul

Self-REHAB modul

Self-REHAB modul
Název akce: Self-REHAB modul
Termín akce: 18. 9. 2016
Začátek: 17.00

= program pro zdravá záda Kurz pro ženy i muže se zdravotním omezením učí novému statusu: Jak přijmout své zdravotní omezení a udržet si funkční zdatnost pro aktivní život s handicapem!


Kurzy jsou vhodné pro ženy a muže po úrazech, operacích, s funkčním pohybovým omezením. Metodika řeší problematiku narůstající nadváhy, bolestí zad a kloubů v souvislosti s pohybovým omezením, se ztrátou vitality či důvěry ve vlastní schopnosti. Rozvíjí sebepoznání, nové chápání těla, psychofyzickou optimalizaci, individuální rovnováhu a životní spokojenost. Skupinovka je 12-ti týdenní - první lekce je seznamovací a diagnostická. Diagnostika v novém pojetí se vyznačuje integrovaným přístupem a individuálním zacházením. Následně navazuje dalších 10 lekcí, které jsou zaměřeny na guidance pro životní změnu ve výše uvedených oblastech. Pochopíte, která metoda cvičení je pro Vás ideální, naučíte se vnímat své tělo a odlišovat typy bolestí, naučíte se správnému zapojení svalů a správnému držení těla, dozvíte se o ergonomii pro zdravá záda. Poslední 12-tá lekce bude vyčleněna na zhodnocení individuálně dosažených výsledků a přínosů kurzu.
 
Nadstavbou je odborná péče fyzioterapeuta a gemotermalterapie.
 
Fyzioterapeut Vám pomáhá:                        
zlepšit konkrétní "postižené oblasti", které potřebují odstranit dysbalanci. Dále nabízí progresivní dynamickou stabilizaci páteře a speciální senzomotorické cvičení pro posílení hlubokého stabilizačního svalového systému (s využitím míče, čočky, bosu). Pomůže vám uvolnit ztuhlé svaly a svalové napětí (měkké techniky kůže, podkoží, svalů, vazů), nabízí mobilizační techniky periferních kloubů, žeber a páteře (uvolnění blokád, trakce kloubů, zlepšení pohyblivosti páteře a kloubů).
 
Kurz zahajujeme 18.9. 2016.
Termín: každá neděle od 17 do 18 hodin.
Cena kurzu: 1.250,-Kč (záloha pro rezervaci kurzu 450,-Kč)
Navštivte také
Fitline-elipsa
Partneři
Čro
© 2011  |  Fitline® & Beauty centrum  |  Outdoor Komplex ELIPSA, Libčany 28, 3. patro  |  +420 604 898 254  |   fitline@seznam.cz