Fitline a Beauty
Rezervace
Fitline® Selfness Institut
chcete-li být in - FITLINE® ví co s tím ...
hubnutí, zdravá záda, funkční trénink, tělové kúry, proměny, baby services
Domovská stránka > Novinky > SOLÁRIUM dodá NEJEN ENERGII

SOLÁRIUM dodá NEJEN ENERGII

SOLÁRIUM dodá NEJEN ENERGII
K dispozici je Vám VERTIKÁLNÍ solárium, které zajistí zdravé a rovnoměrné opálení bez světlých skvrn v křížové oblasti a kolem lopatek. Studio máte sami pro sebe - netísníte se v převlékací kabin. Mincovní automat i čipové karty umožňují samo-obslužnost po dobu absolvování kúry, kterou si vyberete dle svého typu kůže a konečné představy opálení
 
 
CENÍK SOLÁRIUM
 
  
Základní cena bez předplatného - (mincovní automat 5,10,20): 12,- Kč/min
 
Předplatné (čipová karta s kreditem): 
             
30 minut              300,- Kč (10,- Kč/min)
  
40 minut              360,- Kč (9,- Kč/min)
 
 99 minut              690,- Kč (7,- Kč/min)
 
 
 
Čipová karta bude vydána oproti záloze 200,- Kč, ta Vám bude vrácena po odevzdání nepoškozené karty Nabídka platí do vyprodání karet mezi klienty (kapacita omezená).
 
 
 
 
 
Solarium
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE? 
Je opalování zdravé, a proč zhnědneme?

Všichni, bez ohledu na typ pokožky, se mohou dobře opálit na slunci nebo v soláriu samozřejmě při dodržení hlavních zásad týkajících se opalování tak, aby opalování bylo příjemným zážitkem a současně zdravé. Pokožka obsahuje pigment, který reaguje vystoupením na povrch pokožky při působení UV paprsků. Zhnědnutí (pigment zabarvuje pokožku do hněda) je proces individuální, závisí na typu pokožky a může trvat od 2 - 10 dnů.

Působí solárium stejně jako slunce?

Ano. Pigmenty v pokožce se aktivují pouze tehdy, když je pokožka vystavena ultrafialovým paprskům AVA nebo UVB. Jiné faktory na opalovací efekt (jako rozdíly teploty a různé rozdíly v intenzitě záření slunce či solária) nepůsobí na opalovací proces.

Má opalování v soláriu nějaké výhody oproti opalování na sluníčku?

Množství ultrafialových slunečních paprsků se může měnit ze dne na den. Při pobytu na sluníčku je nezbytné použití přípravků s ochranným faktorem.

Opalování v soláriu můžete naopak jednoduše přizpůsobit typu pokožky a to různými opalovacími časy, stanovenými s ohledem na daný typ solária. V soláriu se tedy opalujete vždy bezpečně, nepřekračujete dobu opalování ani dávku pro Vás vhodnou. V soláriu se proto nepoužívají přípravky s ochranným faktorem, vhodná je spíše solární kosmetika, která napomáhá zintenzivnění opálení.

Solárium můžete také využít jako přípravu na vyšší intenzitu slunečního záření na dovolené, opálení svým způsobem funguje jako ochranný faktor před spálením.

V čem je léčivý přínos slunění?

Sluneční záření zahřívá kůži a tak zvyšuje krevní oběh na perifériích, cévy a kapiláry se rozšíří, prokrvením kůže se tak vyrovná krevní oběh v celém těle.

Prohřátí kůže má za důsledek vytvoření větší sítě cévek a kapilár v kůži - akné, plísně či ekzémy se rychleji hojí.

Celkově se po slunění zvyšuje využití kyslíku tkáněmi, což přináší úlevu zejména pacientům s dušností anebo astmatem.

Sluneční záření také přirozeně zvyšuje imunitu.

Dokonce se udává, že snižuje i hladinu cholesterolu v krvi. Dokáže totiž měnit cholesterol a ergosterol nalézající se v tukových žlázách pod kůží na vitamin D, který je důležitý pro absorpci vápníku do kostí - v konečném důsledku tak brání osteoporóze.

Sluneční svit zvyšuje i svalovou sílu a výkonnost. Již staří Římané a Řekové trénovali své sportovce na slunci, protože dobře znali jeho vliv na růst svalů. Pobyt na slunci totiž zvyšuje produkci mužského hormonu testosteronu.

Dále dochází k lepšímu využití energie, což odstraňuje celkovou únavu, snižuje stres a solární lázeň je vhodná pro regeneraci.

 
  
VNÍMEJ TĚLO A ZOHLEDNI JEHO PŘIROZENOST!
Navštivte také
Fitline-elipsa
Partneři
Čro
© 2011  |  Fitline® & Beauty centrum  |  Outdoor Komplex ELIPSA, Libčany 28, 3. patro  |  +420 604 898 254  |   fitline@seznam.cz